Wymiana wyświetlacza samsung a51 lub wymiana szybki samsung a51

Wymiana wyświetlacza lub szkła w Samsung Galaxy A51 nie jest zbyt trudna.

Umiejętność naprawy jednego smartfona pozwala nam czasem na wykonanie kolejnych. Zdarza się, że wszystkie telefony mają w zasadzie te same konstrukcje „serwisowe”, co pozwoli nam swobodnie naprawiać nowe modele wypuszczane na rynek zaraz po swoich poprzednikach. Dziś przyjrzeliśmy się w jaki sposób wymieniono wyświetlacz w Samsungu Galaxy A51. Porównaliśmy go również z naprawą Galaxy A50.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A51

Naprawa telefonu może wydawać się prosta. Jednak nie jest to takie proste, jak się wydaje i wiele osób pomija pewne szczegóły. W nowoczesnych smartfonach bardzo trudno jest rozróżnić niektóre elementy. Są to na przykład baterie, pokrywy na baterie (mogą pęknąć), a także oddzielenie ramek od wyświetlacza (w razie potrzeby). Dlatego też wielu producentów, aby uniknąć różnych problemów, coraz częściej decyduje się na naprawy modułowe. Jest to ważny aspekt każdego serwisu. Rzeczywistość jest taka, że telefony są w stanie być naprawiane „z pokolenia na pokolenie” przyjmują tę samą strukturę lub budowę struktury wewnętrznej. Widać to na przykładzie wymiany wyświetlacza Samsung Galaxy A51, którego demontaż ściśle przypomina demontaż ekranu Galaxy A50.

Wymiana wyświetlacza

Oba urządzenia są niemal identyczne w całym procesie demontażu. Różnice, jakie można zaobserwować, to połączenia wyświetlacza w modelu Galaxy A51. W tym przypadku producent wykorzystał złącze do połączenia ekranu bezpośrednio z płytą nośną (identycznie jak w Galaxy A70). Jest to spora zmiana, gdyż wcześniej Samsung podpinał inną tasiemkę na taśmie ekranu, która połączona z baterią, była podłączona do płyty głównej. To w zasadzie jedyna i najbardziej zauważalna różnica zaraz po zdjęciu ramki wykonanej z plastiku. To miłe, że Samsung nie zmienił schematu urządzenia do dużo, jak to ułatwi dla ludzi, aby wymienić wyświetlacz na Samsung Galaxy A51 przez siebie. Wewnątrz urządzenia znajdują się inne elementy, które trudno wyjąć. Ufamy, że będziecie świadomi, o jakich podzespołach mówimy.

Wymiana baterii w telefonie Samsung Galaxy A51 nie ułatwi nam życia

Usunięcie tych podzespołów było trudne. Każda bateria jest mocno przytwierdzona do korpusu. To sprawia, że bardzo trudno ją wyjąć. Nawet przy użyciu odpowiednich narzędzi (np. suszarki do włosów, czy dmuchawki) demontaż baterii może być trudny. mimo użycia odpowiednich narzędzi (np. suszarki do włosów, czy dmuchawki) baterie łatwo zdeformować i uszkodzić. Nie chcemy Was straszyć, jednak należy zachować ostrożność przy wymianie baterii w telefonie Samsung Galaxy A51, dokładnie tak samo jak przy wymianie baterii w starszym modelu Galaxy A50.

Wymiana baterii

Nasza redakcja jest zdumiona, dlaczego koreański producent nie rozważa zakrycia baterii dodatkową taśmą, która wystawałaby ponad baterię. Być może spotkaliście się z podobnymi rozwiązaniami, jak na przykład przy wymianie baterii w telefonie Huawei P30 Lite. Byłoby to świetne rozwiązanie, ponieważ pozwala użytkownikom szybko i bez wysiłku rozłożyć smartfon na części. Uważamy, że rozwiązanie jest łatwe do wdrożenia, ale dostawca gwarancji obawia się, że zbyt proste naprawy ograniczą wizyty i chęć dokonywania napraw po gwarancji.

Zawsze znajdą się tacy, którzy będą korzystać z serwisu telefonów Samsung przy każdej naprawie. Nie dla każdego naprawa telefonu jest możliwa. Zwłaszcza, że wymiana baterii Samsung Galaxy A51 wiąże się z odkręceniem korpusu baterii. Jak widać, jest to nie lada wyzwanie. Sposobów na demontaż baterii w telefonach serwisowych jest wiele, ale nie jest to takie proste i trzeba mieć świadomość, że uszkodzenie baterii może nie tylko podnieść koszty, ale również stanowić zagrożenie.

Sprawdzone projekty, to udane projekty wymiana szybki samsung a51

Gama modeli Galaxy A jest absolutnym sukcesem i nie zaprzeczamy temu. Mają te same plany serwisowe, które obejmują naprawy, które następują. Widzimy pewne różnice, ale są one niewielkie i każdy użytkownik, który wymienia wyświetlacz w modelach z rodziny Galaxy A powinien sobie poradzić. Warto pamiętać, że oprócz wymiany wyświetlacza, można spróbować wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy A51. Jest to wykonalne tylko wtedy, gdy nasz ekran pod szybką jest sprawny. Jeśli jednak nie chcemy podejmować drastycznych środków, ważne jest, aby po zakupie zabezpieczyć telefon.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung A51

Wymiana wyświetlacza

Nasz serwis może zapewnić Państwu wymianę wyświetlacza w telefonie Samsung Galaxy A51 w przystępnej cenie i w krótkim czasie.

Od początku istnienia naszej firmy specjalizujemy się w naprawach telefonów Samsung, co oznacza, że możemy zaoferować usługi najwyższej jakości w rozsądnej cenie.

Wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy A51 jest trudny do wymiany. Wymaga to specjalistycznego sprzętu i wiedzy do naprawy telefonu. Nie zalecamy jego samodzielnej wymiany, ponieważ może to uszkodzić inne części telefonu.

Nasz warszawski serwis naprawy telefonów zapewnia szybką naprawę, bez utraty jakichkolwiek informacji.

Numer modelu Samsung Galaxy A51 to:

  • SM-A515FN
  • SM-A515FM
  • SM-A515GN
  • SM-A515YN
  • SM-A515GT

Jaki jest koszt wymiany wyświetlacza w moim telefonie Samsung Galaxy A51?

wymiany wyświetlacza

Aktualny cennik wymiany wyświetlacza Samsung A51 znajduje się na naszej stronie:

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Zapewnimy najlepszą jakość napraw, co potwierdzają zadowoleni klienci naszego serwisu telefonów w Warszawie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Shopping Cart